Neiskusan1991
Well-known member
Ja isto poznajem jednu koja radi outcall samo u hotelu.Možeš misliti ja kontaktirao jednu kaze 200 eura plus taxi reko ajde u redu i dam joj lokaciju da dodje, kaze neće tako radi kao samo outcall u hotel. Pa reko sto ce ti lutko hotel neces spavati u njemu samo te izjebem platim i doviđenja potpuno je svejedno je li moja kuća ili hotel, koji će ti qrac u hotel. Nikada se nije ni javila vise ma to su sve fejkuše brate.
Možda vama djeluje malo čudno, ali stavite se vi na njezinu poziciju, bi li vi došli nekome u privatnu kuću, još ako je u nekoj pripizdini?
Mislim da bi vas mali broj došao, još uzmite u obzir da je u stranoj državi i da je došla ovdje zaraditi.
Ne vidim ništa čudno što je tražila od tebe da uzmeš hotelsku sobu, čak mi je to sasvim normalnu s obzirom da te nikad nije vidjela i ne zna što može očekivati od tebe, a hotel je u svakom slučaju sigurniji od privatne kuće.
Ali opet kažem, sto ljudi sto ćudi, sto žena dvjesto sisa
Nemoj što zamjeriti, šaljem prijateljski pozdrav.
Do čitanja