Moj pristup svemu tome je potpuno drugačiji, ja uopšte ne gledam koliko neka riba vredi, ja uvek vagam koliko meni vredi da baš sad u ovom trenutku pojebem nešto.
Ako mogu da pojebem neku od besplatnih kombinacija, kurve s oglasa i ne jurim. Ako mi se jebe a nema ništa besplatno na raspolaganju tek onda gledam oglase. Ili ako u oglasima vidim nešto što mi je zanimljivo da probam onda vidim da li mi vredi da to platim.
Milion iskustava me je naučilo da cena kurve nema nikakvu korelaciju s onim što će ti se s njom desiti, pa nije pička burek, zlato niti prati ISO standarde.
Ima gomila kamenjarki koje se frljaju nekim suludim ciframa, ali u isto vreme ako si vešt, preduzimljiv i uporan možeš da pojebeš nešto fantastično i za sitne pare, samo moraš da se malo potrudiš oko toga.
Zato ja ovaj hobi doživljavam kao slalom, izbegavaš ove prve i juriš ove druge